30 päeva blogimist – oma blogiga soovin ma…

Ja ongi lõpp! Viimane postitus 30 päeva seerias 🙂 Kuigi oli ka paar libastumist, võin üldjoontes endaga rahule jääda ja kuulutada selle väljakutse edukalt läbituks!

Päev 30 – eesmärgid minu blogile

Alustasime blogiteemaga, lõpetame blogiteemaga. Mida ma tahan sellega siin saavutada:

•Koputada inimeste südametele puudutades olulisi ühiskondlikke teemasid (SIIN, SIIN, SIIN), sest kui ma olen suutnud endale ehitada platvormi, kus mind kuuldakse, siis miks mitte seda headeks eesmärkideks kasutada!

•Leida mõttekaaslasi, kes samastuksid ja mõistaksid. Just siis, kui ma olen kirjutanud millestki, mis mulle oluline, on olnud keegi, kes võtab hetke, et vastata oma mõtetega. Ütleb, et tunneb samamoodi (loomulikult mõnikord ka et arvab teisiti, mis on jumala okei!). Kas te kujutate ette, kui liigutav oli peale SEDA postitust mõlema oma kalli sõbra käest saada sõnumeid ja snappe, et neil tuli pisar silma seda lugedes? Paremat tunnet enam ei ole!

•Luua koht endale, et mul oleks 3 kuu või 12 aasta pärast kuhu tagasi vaadata ja meenutada tundeid, mis valdasid 14-aastast Railit ja võrrelda neid praegustega. Ka vinged üritused, mida ma väisanud olen, on siin koos piltidega kindlalt tallel ja isegi praegu on nii äge lugeda tagasi nt Rajaleidja karjääripäevale, Põltsamaa suvelõpupeole või ükskõik millisele muule sündmusele.

Nende üürikese aasta ja 3 kuuga olen ma juba enda jaoks palju saavutanud. Olen leidnud inimese, keda rahulikult sõbraks võin nimetada. Olen saanud palju toetust, aga ka kriitikat, millest osa on minust ringiga mööda läinud. Ma olen leidnud jälgijaid väljastpoolt Eestit.

Ja ma armastan iga osa sellest kõigest siin ♥

Kohtumiseni!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s