30 päeva blogimist – mind häirib…

Uskumatu, aga tõsi – esimene vaheaeg on alanud! Ees ootab terve nädal puhkamist postituste tõlkimist, õppimist ja loodetavasti magamist.

Päev 26 – mind häirib…

•Rääkivad inimesed. Ei, mitte lihtsalt rääkivad inimesed, vaid need, kes vatravad siis, kui tegelikult võiks olla vaikus. Õnneks on selle vastu lihtne ravim – kõrvaklapid kõrva, muusika tööle!

•YouTube’i reklaamid. Mingil imelisel põhjusel on YouTube videote ette panema hakatud reklaame: a) mida on mitu; b) mis kestavad 3-5 MINUTIT; c) mis on keset videot. Eriti “meeldiv” on see põhjusel, et mulle meeldib magama jääda muusikat kuulates. Nii tüütu on poolunes ringi kohmima hakata, et mõnest 78623 aastasest ad’ist edasi minna.

•Lihtsa õigekirjaga eksimine. Loomulikult ei väida ma, et ma mõni grammatikageenius oleks, aga on asju, millega eksimine peaks mingist hetkest seadusega keelatud olema 😀 Nt käänamine: potikaas, järvekaan; sõrmeküüs, heinaküün. Miks sa ütled, et too potikaan? Miks?!

Ilmselgelt ei kehti see lõik nende kohta, kel ongi probleeme vaegkirjutamisega (düsgraafia).

Räägi kaasa: millega on sind kõige lihtsam närvi ajada?

Kohtumiseni!

Advertisements

2 thoughts on “30 päeva blogimist – mind häirib…

  1. No eks neid asju ole ikka, mis mind häirivad, aga ma ei hakka neid ette loetlema. Mis Youtube reklaamisesse puutub, siis see on ju “puhas raha”. 😀 Täpselt nagu paljudes muudes kohtades, saab ka oma Youtube kanalile reklaamide näitamise tellida ja selle arvelt raha teenida. 😀 Kanali omanikul on sellest ükspuha, et vaatajaid ta klippidel olevad reklaamid häirivad. 😉

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s