Minu inimesed

Read in English HERE!

Pole ilmselt saladus, et sõbrad on meie kõigi elu üks alustalasid. Minu jaoks on sõbrad pere, kelle ma ise sain valida. Mul ei ole neid TÕELISI sõpru just palju, aga need kes mul on, on mulle äärmiselt kallid. Ma annan endast parima, et nad teaksid alati, kui väga ma neid hindan. Aga ma tahan, et ka kogu ilmarahvas teaks, kui väga kallid on mulle need kaks kõige-kõigemat sõpra.

Suhkruvatt

See on Kaisa. Tema on olnud üks minu lemmikinimestest vähemalt 3-4 aastat. Enne seda olime me samuti väga head sõbrad, aga mingil hetkel (kes seda täpset aega mäletab) said meist parimad sõbrad. Muidugi, nagu kõikidel sõpradel, on ka meil olnud paremaid-halvemaid aegu. Mis aga näitab meie sideme tugevust on fakt, et me oleme nendest kõigist käsikäes läbi tulnud ja ikka kokku jäänud. Mis teeb Kaisast minu jaoks erilise inimese? Ta on spontaanne ja kaasab ka mind oma mõtetesse. Pole sugugi harv juhus, kui ta haarab mul käest ja teatab, et me läheme nüüd seiklusele. Olgu sihtkohaks garderoob, pood või mis iganes koht, seikluslikkus on garanteeritud. Me solvame üksteist kogu aeg, aga lõpetame pisarateni naerdes. Me tantsime nagu keegi ei vaataks – vahet pole kas valssi või rock’n’roll-i. Me istume koos mitmetes ainetes. Meid on kordi tunnist välja saadetud ja lahku tõstetud, aga kõik teed viivad (ei, mitte Rooma!) meid kokku. Ahjaa! Me päästsime koos linnupojad ja ohverdasime terve matemaatikatunni selleks, et neid sööma saada. Nimekiri asjadest, mis ta minu jaoks kalliks teevad, kestaks päevi.

Armas Kaisa!

Ma tean, et sa ei saa alati minu insta kommentaaridest aru. Ja ma tean, et hullumeelne on üldse piltide alla kilomeetriseid kommentaare jätta. Aga sa tead ka, et ma teen seda, sest sa oled mulle väga-väga kallis ja ma ei vahetaks kõiki neid sinuga koos loodud mälestusi millegi vastu.

Oled minu kõige kallim tiiger ♥

20180530_213545

See siin on Aleksandra. Ükskõik, milliste sõprade faasis ma parasjagu olnud olen, tema on minuga olnud aegade algusest. Tegelikult ka! Ma olen teda teadnud üsna sünnist saati ja elul ei ole õnnestunud meid lahku raputada. Keegi ei suudaks keemiat ja geograafiat nauditavamaks teha, kui see tüdruk siin. Keegi teine ei virutaks mulle pinaliga näkku ja hiljem ei vabandaks lausega “Ou varvas, sorri”. Vaid valitutele tooks see kaasa ka andestuse. Kõigist nendest väikestest asjadest moodustub midagi suurt – terve elu kestnud sõprus. Ma võin vabalt talle külla minna ja tunde lihtsalt pikutada ja mitte millestki rääkida. See on vist minu elu suurim õnnistus, et minu parim sõber elab minu majast üle tee. Muide, Aleksandra on see inimene, kes tegi minust, kui suurimast vene muusika põlgurist selle kõva austaja (vau, ma tean 6 laulu). Me käime koos kooli ja meil võib selle vaevu kahekilomeetrise teekonna läbimine üle poole tunni aega võtta.

Kallis Aleksandra!

Aitäh, et sa oled see sõber, kellele ma võin valimatult kõike rääkida ilma, et sa mind seejuures hukka mõistaksid. Tea, et kui sa vajad õhtust promenaadifotograafi, siis minu uks on avatud!

Armastan sind!

Tegelikult on jube keeruline sõnadesse panna sõprust nende kahega. Nad on mulle nagu õed, keda mul kunagi olnud pole. Me ei pruugi üksteist kuude viisi näha, aga iga taaskohtumine on tõestuseks juba ammu teada asjaolule, et nendele naistele on minu kivist südamesse suur auk lõhutud ja seda suudavad täita vaid nemad ise. No vaadake allolevat pilti. Keskmisel on meil kõigil ühesugune poos. See ei olnud kokku lepitud – käsu peale uus poos võtta mõtlesime me kõik lihtsalt ühte asja.

Polaroid
Sisters from another misters

Reaalselt, mind on õnnistatud nende inimeste olemasoluga.

Aitäh, et te olete mulle olemas, sest mina olen alati olemas teile. Teadke, et minust nii lihtsalt lahti ei saa – klassiõed veel üks ainus aasta, õed kogu elu ♥

Räägi kaasa: kes on sinu parim(ad) sõber(id)? Mis teeb neist erilised inimesed?

Kohtumiseni!

Advertisements

One thought on “Minu inimesed

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s