Aasta on möödas

Täna on neljapäev, 5. juuli aastal 2018. Täpselt aasta tagasi samal päeval istus üks tüdruk oma toas sooviga midagi luua. Nii ta siis otsustaski teha teoks oma soovi – luua blogi. Ta nägi vaeva, tegi lehe ja kirjutas esimese postituse. Sellest päevast on möödas terve aasta.

Selle teekonnaga alustades olin ma ebakindel. Mul oli halbu kogemusi, aga ma otsustasin mitte lasta nendel enda teele ette astuda. Ma vajasin võimalust oma mõtete avaldamiseks. Algul plaanisin ma kirjutada ainult endale, et ütleme 10 aasta pärast oleks mul koht kuhu tagasi vaadata. Siiski otsustasin ma enda postitusi väljaspool tutvusringkonda jagama hakata. Põhiliselt et leida mõttekaaslasi.

Selle aasta jooksul olen ka mina muutunud. Loomulikult olen ma vahepeal saanud vanemaks, lõpetanud ühe klassi ja pikkust juurde visanud. Aga mis minu jaoks kõige olulisem – ma olen vabamaks muutunud. Kui alguses olid mu postitused kirjutatud sooviga iga päev midagi välja panna ja kramplikult, siis praegu võin ma rahulikult oma päris mõtteid kirja panna. Ma ei muretse, et ma postitaksin kindlasti iga päev, sest see viiks mind läbipõlemiseni. Lisaks ka see, et kui alguses minuga päriselus minu blogist räägiti, läksin ma hästi kinniseks ja ei tahtnud väga midagi öelda. Nüüd aga võin ma päris avatult vestelda.

Te isegi ei kujuta ette, kui soojaks teeb südame see, kui keegi tulebki minu juurde ja kiidab minu tehtud tööd või jätab postituse alla kommentaari. See paneb mind aina enam tundma, et ma teen enda jaoks õiget asja.

Nagu ma enne mainisin, arvasin ma algul et hakkan kirjutama vaid endale ja paarile lähedasele sõbrale. Nüüd aga olen ma pea pisarate äärel, sest te tegite mulle ülisuure kingituse – just täna täitus mu blogil 5000 vaatamist! Ka külastajate hulk on poole aastaga üle kahekordistunud. See on minu jaoks ulmeline. Suur aitäh teile kõigile! Ükskõik, kas te olete siia sattunud ühe korra või olete püsilugejad! Ilma teie toetuseta ei oleks mul paljusid asju. Mul ei oleks ülivahvat lugejaskonda kellega suhelda. Mul ei oleks olnud võimalust teha oma esimene koostöö ja selle kaudu ühele teist tagasi anda teie toetuse eest.

Kui keegi oleks mulle selle teekonna alguses öelnud, et ma selliseid asju saavutan (sest minu jaoks on need tõsised saavutused!), siis ma oleks nad ilmselt välja naernud.

Selle aasta sees ongi kõige lahedamad olnud eelmainitud juhud, kui keegi on tulnud rääkima, aga tegelikult ka see, kui on mõni blogi, mida mina olen pikalt lugenud ja millele alt üles vaatan ning ühel hetkel olen mina nende blogrollis. Need on hetked, mis annavad juurde indu. Nende hetkede pärast tahan ma alati veel rohkem pingutada, et teile pakkuda paremat sisu.

Ja taaskord – aitäh, aitäh, aitäh teile! Te olete mulle saanud armsateks ja kui mul oleks võimalus teid kõiki näha, siis ma kallistaks teid kõiki!

Ma luban teile – see on alles meie teekonna algus!

Räägi kaasa: kas mäletad, mis oli esimene postitus minult, mida sa lugesid?

Kohtumiseni!

 

 

Advertisements

One thought on “Aasta on möödas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s