Suves on asju

Suvi on täie hooga käima läinud. Mööda on läinud kõik lõpetamised, tünnilaat ja jaanipäev. Kiiresti. Nagu välgusähvatus. Praegu on kell kaks öösel ja ma ei maga. Suveöödes on minu jaoks midagi maagilist. Ma ei tea mis. Võib-olla teadmine, et ma saan üleval olla? Võib-olla pimedus? Üksindus?

Sellel suvel olen ma olnud enneolematult antisotsiaalne. Ma sain maale tulla kaks kuud varem kui tavaliselt, aga kõik sõbrad jäid linna. Nii ma siin siis olen. Aga ma ei kurda, sest ma armastan oma maakodu! Kui järele mõelda, siis ega ma linnas viibdes ka just liiga palju ei suhtle 😀

Aga mulle tegelikult ka meeldib maal. Praegugi ma lihtsalt olen oma voodis, blogin. Aknast tuleb mõnusalt sooja suveõhku ja eemalt kostub ritsikate siristamist. Idüll. Kõige parem on see, et siin on loomad. Ma armastan loomi!

See on ulmeline, kui kiiresti suvi mööda läheb. Tegelikult kui mõtlema hakata – kui kiiresti elu mööda läheb. Miskipärast on minus tekkinud kerge hirm 9. klassi  ja lõpetamise ees. Peale seda tuleb ju pea ees tundmatusse vette sukelduda. Kaine mõistusega saan ma ju siiski aru, et see on elu osa ja et ma saan sellega hakkama. Ärevus aga on siiski selline tore asi, et tuleb ja jääb.

Aga jaanipäev. See oli tore! 22. käisime kodulinna jaanitulel, päris tore oli. Ilm oleks muidugi võinud parem olla, aga no Eesti jaanid. 23. oli XIX Avinurme tünnilaat. See on üks ütlemata lahe üritus! Mulle väga meeldib seal käia! Õhtul oli samas kohas mõnus simman. Mina ja sõbrad käisime rulapargis minu tõukeflööti piinamas 😀 See ei ole siiski säärasteks eesmärkideks ehitatud. Fun fact kah teile. Ma pole oma 2-aastase (?) rulakarjääri jooksul kordagi kukkunud, aga nüüd suutsin sileda maa peal tõukerattaga kukkuda. Ja veel nii, et mõlemad jalad kergelt katki on 😀

Iga päev on raadiost lastud laulu “Suvepäike” ja see täiega kummitab mind! Tegelikult väga mõnus suvebänger! “Laske meile tulla kuuma rannailma, ei tahakski me muud!” Kõlab ju nagu iga eestlane suvel.

Kas te olete see suvi ujuma jõudnud? Ma olen. Peipsist mõnusamat ujumiskohta mina ei tea. Vesi on mõnus, põhi enamjaolt okei – ideaalne! Üldiselt mind väga veetemperatuuri osas uskuma ei kiputa, sest minule on soliidne kümnekraadine vesi ka täiesti okei. Hüppa aga sisse ja tõmba konna.

Oh juudas. Kuna ma olen endiselt teemavahetustes väga osav, siis paneme lõppu ka paugu.

Räägi kaasa: kelle poolt oled sina jalka MM-il?

Mina olin Saksamaa poolt, aga see üleeilne kaotus oli nii hale, et vihastas mu suisa välja. Nüüd toetan Belgiat.

Kohtumiseni!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s