Seitsme tuule poole…

Ma ei suuda ise ka uskuda, et ma seda lõpuks kirja panen, aga minu jaoks on 8. klass läbi! See ei tulnud sugugi kergelt, aga ma lõpetasin taaskord neljade-viitega!

Tunnistus_tänukiri
“MK tänab Sind tubli õppimise eest!” 🙂

Täiesti uskumatu on mõelda, et vaid aasta pärast lõpetan ma põhikooli ja lendan siit koolist. Ilmselt mitte nagu graatsiline pistrik, vaid pigem nagu laperdav tuvi.

Tegelikult on see suvevaheaeg üsna bittersweet. Loomulikult ootasin ma suve ammu (khm, umbes eelmise lõpust), aga samas märgib see ka viimase koosveedetud aasta algust minu imelise klassiga. Ma ei liialda, kui ma ütlen, et mind on õnnistatud kõige lahedama klassiga eales!

Jah, õpetajatele võime me ju olla paras peavalu, aga omakeskis on meil pea alati nalja nabani. Reaalselt – kui keegi võõras meie vestlusi kuuleks, oleks meid juba ammu kollektiivselt Jämejalga viidud 😀

Uskuge mind – ma ei ütle seda tihti, aga kui ma saaksin, siis selle kamba pärast oleksin ma nõus siia ka gümnaasiumisse jääma. See ütleb juba nii mõndagi, sest tegelikult olen ma oma unelmates juba kuskil mujal õppimas.

Aga mida ma sel õppeaastal korda saatsin?

Olümpiaadid – geograafia maakondlik, 3. koht. Ma pole ammu nii üllatunud olnud, kui tookord, sest minu lahendamismeetodid olid väga… uuenduslikud 😀 Keemia maakondlik, 8. koht. Matemaatika maakondlik, 13.-14. koht.

Koolisisesed auhinnad – keemia viktoriini 1. koht, parim Eestimaast kirjutaja, parim etteütluse kirjutaja

•Osalemine Kängurul ja C. R. Jakobsoni kõnevõistlusel

Kandideerimine ja pääsemine noortevolikokku

Diplom
“MK tänab sind sinu saavutuste eest!”

Lisaks veel maksimumpunktidele tehtud üleminekueksam ja üldiselt päris head hinded.

Kahjuks ma ilmselt järgmisel aastal olümpiaadidega ei jätka, kuna ma ise tunnen, et nendele pühendatud õpitundide arvelt langeb minu edukus teistes ainetes. Õpetaja kindlasti pettub, aga ehk saab üle.

Selleks aastaks seadsin ma endale 4 eesmärki:

Lõpetada ainult viitega – ei õnnestunud, mõned neljad on ka. Samas, ise olen endiselt rahul!

Teha loovtöö hindele „5“ – ei tea, hinne võis olla vahemikus „3“-“5“, sest kirja sai vaid märge „arvestatud“. Aga jälle – ise olen oma soorituse üle õnnelik!

Lugeda läbi vähemalt kümme raamatut – ma arvan, et õnnestus, kuna loendamine on juba ammu sassis 😀

Olla organiseeritum – see mul tõesti õnnestus! Kuigi tuba oli tihti sassis, olid kooliasjad teada, olemas ja enamasti ka tehtud.

Nagu ma enne mainisin, siis ma lõpetasin neljade-viitega. Jah, see, et mul on õnnestunud häid hindeid saada on ühest küljest tore, aga teisalt on sellega ka probleeme. Asjaolu, et hinded on mul klassi kõrgemate killas, toob kaasa ka omamoodi kõrgema vastutuse. Õpetajad loodavad sinust enamat ja näiteks mina olen õpetajalt selle pärast pahandada saanud, et trimester tuli 4. Eee… nojah siis.

Aga ei lähe vingumiseks!

See kooliaasta oli tegelikult ju tore! Samuti ka kasulikum kui eelmine, sest 7. klass on minu jaoks konkreetselt must maa. Üllatuslikult ei olnud matemaatikaga erilisi probleeme, keemia ja füüsika ei ole hirmsad kollid ja muusika tekitas aina kasvava huvi kitarri- ja klaverimängu vastu.

Nüüd aga seitsme tuule poole ja sealt edasi 9. klassi vallutama!

Räägi kaasa: kuidas möödus kooliaasta sinu jaoks?

Kohtumiseni!

Advertisements

One thought on “Seitsme tuule poole…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s