Räägime

Mida ma vahepeal möödunud aja jooksul teinud olen? Kõike ja mitte midagi.

Edukalt tegin ära oma inglise keele üleminekueksami, edukalt korraldasime 9. klassile tutipäeva, lõpetasime kõikides ainetes viimased teemad ja ka kordamised, pidasime viimase tunni ühega parimatest õpetajatest ja märkamatult ongi käes juuni.

Koolipäevi on meil jäänud 7 (-2 väljasõidupäeva), aga teha pole midagi. Enamustes tundides me lihtsalt räägime, laulame, istume telefonides, seega ei tee midagi. Paljud õpetajad on ära, kool on sellel viimasel nädalal vaid tunniplaani muutumise jada.

See on põhjus, miks mina ei poolda 5 vaheajaga süsteemi. Praegu on ilmad ilusad, aga paljud õpetajad ei ole nõus isegi õuetunde tegema.

Nagu te juba teate, siis trenni mul enam pole. See annab rohkem vaba aega kätte.

Asi, mis mulle suveõhtutel meeldib, on väljas liikumine. Olgu see siis paarikilomeetrine jooksutiir, rattasõit või jalutuskäik-fotosessioon sõbrannaga. Need asjad panevad mind elust rõõmu tundma ja päris suvi ei tundugi nii kauge.

Suvest rääkides – juuni tuli see kord kuidagi väga ootamatult. Kui reede hommikul raadios head lastekaitsepäeva ja juuni algust sooviti, vajus mu suu päris lahti 😀 Alles  oli ju mai algus.

Kolmapäeval toimus esimene noortevolikogu istung. Kui aprillis kandidatuur avati, otsustasin härjal sarvist haarata ja valimistel osaleda. Endalegi kerge üllatusena osutusin ma valituks ja nii ma nüüd siis noor poliitik olengi 😀

Neljapäeval oli koolis maailma päeva üritus, mille raames võistkonnad kaardi järgi mööda linna käisid. Kui teistel oli probleeme algklasside lastega, siis minul ajasid närvi mustaks 5. ja 7. klassi omad. Üks 5. klassi poiss ronis puu otsa ja ei saanud alla. Kas pole mitte tore? 🙂

Kes mind teab, on ilmselt kursis asjaoluga, et mina avalikes kohtades naljalt magama ei jää. Reedel aga, kui me kooliga filmi “Maa – üks imeline päev” vaatamas käisime, magas ligi pool minu klassist mõnusat und. Mina nende seas! Tõsi – kõige mugavam see uni ei olnud, kuna lõpuks oli sõbranna pea minu õlal, minu pea tolknes ka kuidagimoodi ja käed ei olnud samuti just väga loogilises asendis 😀

Kiire teemavahetuse ekspert much? Absoluutselt!

Hetkel ei oskagi siin muud rohkem öelda. Ootan siin vaikselt kooli lõppu ja soovin teile ilusat juunit!

Kohtumiseni!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s