7 aastat minu elust

7 aastat minu elatud 15nest teeb kokku peaaegu poole. Just nii kaua on minu süda kuulunud tantsuklubile Stiil. Just eile lõpetasime oma järjekordse eduka hooaja armsa kontserdiga.

Ma mäletan veel selgelt meie kõige esimest proovitundi, kus väikeseid tantsijaid oli nii palju, et vaevu mahtusime saali ära. Päris trennides hakkas meid kohal käima ligi 30. Kõige esimene tants, mille me ära õppisime, oli Waka waka. Algul meil kindlaid partnereid polnud – tantsisid oma sõpradega või kellega parasjagu kokku juhtusid. Siis aga moodustusid jäävad paarid ja mina… mina jäin üksikuks. Ma ei kurvastanud, sest paljud jäid üksikuks ja ma sain ikka oma sõpradega tantsida.

20180414_145452

Waka waka‘st said aeglane valss, cha-cha-cha, samba, salsa, rumba, jive ja veel palju muud. Lollitavatest mudilastest kasvasid aegamööda asja tõsiselt võtvad noored.

Ühel hooajal sain ma pool aastat partneriga harjutada, kuna poisi enda oma murdis käeluu. Ausalt öeldes, ära ei harjunud ja puudust tundma ei jäänud.

Aasta-aastalt jäi meid vähemaks. Kadusid paarid, kadusid üksikud ja kadusid paljud.

Seda hooaega alustasime me viiekesi. Kaks paari ja mina. Endiselt pole ma olnud kurb oma üksinda tantsimise pärast. Kasvõi põhjusel, et veel eelmisel aastal tantsis peale minu veel üks tüdruk üksinda.

Aga need seitse aastat on andnud mulle nii palju. Uued sõbrad, kellega sageli ka trenniväliselt suhtlen. Rütmitunnetuse, sest reaalselt algul ei jaganud ma sellest ööd ega mütsi. Vastutustunde, eriti nüüd, kui meid nii vähe on, kuna õpetaja käib kohale Tartust ja ilma asjata puududa ei taha.

Palju on olnud päevi, mil ma olen koolipäevast kurnatud ja tuju pole võib-olla kõige parem. Siiski lähen ma kohale trenni, kus südamest tantsin ja naudin muusikat. Peale trenni võin ma ju olla väsinud, aga kohe kindlasti on mu tuju hea ja teotahet olen täis.

Kui sinagi tahad end/enda lähedasi peotantsu koha pealt proovile panna, siis ära karda! See on nii lahe! Muidugi julgen soovitada tantsuklubi Stiil, sest see on ainuke millega mul kogemusi on, aga see on ka oma ala parimaid.

Räägi kaasa: kas oled kunagi tegelenud tantsimisega? Mis stiili harrasta(si)d?


Muidugi! Ära unusta, et minu blogis (SIIN!) on toimumas loos, mis lõppeb juba homme! Haara võimalusest kinni ja osale!

Kohtumiseni 🙂

Advertisements

2 thoughts on “7 aastat minu elust

  1. Ojaa, soovitan kindlasti samuti kõigil ennast proovile panna, kui vähegi huvi on. Ma küll ise tantsin esimest hooaega ning enamasti show/tänavatantsu, aga siiski olen väga rahul, et peale viit aastat mõtlemist ja pabistamist selle otsuse tegin, et Semiiri ridadesse astuda. Võin õelda, et ainuke asi, mida ma oma elus kahetsen, on see, et ma seda juba varem ei teinud 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s